fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

lastekooli uudiskiri

Saage tuttavaks Mukiga

04.12.2017

Lastekooli maskotiks on sõbralik, tark ja abivalmis koer Muki – just selline, nagu peabki olema õige kaaslane õppimise põnevas maailmas.

Muki loojaks on meie enda lastekooli õpetaja. Oma esimest tundi ette valmistades vajas õpetaja üht vahvat tegelast, kes oleks lastele tore kaaslane tähtede ja numbritega sõbraks saamisel ning koolieluga kohanemisel. Ajalehekorvis lösutav pehme mängukutsu, kellel on suur must nina, hakkaski igas tunnis kaasas käima, sai lastega sõbraks ja aitas neil tarkust taga nõuda. Muki tegi pai ja kallistas, kui kellegi meel oli kurb. Samuti osales ta mängudes ja isegi jõulupidudel.

Nüüdseks on Mukist saanud täieõiguslik lastekooli meeskonna liige, kes osaleb igapäevases õppetöös, on pugenud kõikidele töölehtedele, helkurile, tublidust tunnustavale kleepsule, sünnipäevakaardile ja isegi kustutuskummile.

Jalus