fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Saatkondade päev tõi kooli 9 erineva riigi esindajad

01.02.2016

Maailmahariduse nädala raames kutsusime kooli oma riiki ja rahvust tutvustama erinevad saatkonnad. Saatkondade päeval, 28. jaanuaril, oli kooli aula täitunud 9 riigi esindajatega. Meile tulid külla Rootsi, Soome, Taani, Kanada, Hollandi, Jaapani, Hispaania ja Türgi saatkonnad ning Ungari Instituut.

Saatkonnad olid kaasa võtnud oma riiki ja rahvust tutvustavad materjalid ning esitasid ettekanded, mis rikastatud videolõikude, muusikapalade ja huvitavate faktidega oma maast. Õpilased said teadmisi proovida viktoriinides, osaleda õnneloosis, mängida rahvusmänge ning maitsta erinevate maade rahvustoite.

Messilaadselt üles ehitatud päeval oli uudistamist ja kuulamist nii algkoolilastel kui ka gümnasistidel. Suuremad õpilased said teada võimalustest erinevates riikides edasi õppida ja väiksemad kuulasid huviga riikide tutvustust.

Samal ajal oli avatud maailmakohvik, kuhu IB õpilased ja õpetajad, 5.a, 5.b, 6.a, 7.a ning 9.a klasside õpilased ja klassijuhatajad olid valmistanud maitsvaid ampse. Lauad olid kaetud tikuvõileibade, hamburgerite, muffinite, croissantide, kamapallide, kiluleibade ja muude erinevate rahvuste toitudega.

Koolipere sai sel päeval uusi teadmisi 9 erineva riigi ja rahvuse kohta, arenes maitsemeel erinevaid rahvustoite proovides ja igaüks tundis ennast osana suurest maailmast.

 

Jalus