fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Saavutasime enim kiita saanud teeninduskohtade seas tubli teise koha

20.04.2023

Audentese spordiklubi osales märtsis „Kiida teenindajat“ kampaanias, mis toimus Eestis juba 20. korda. Kampaania eesmärk on teenindajate ametile ja tööle tervikuna suuremat tähelepanu pöörata.

Suur tänu kõigile, kes jätsid meie spordikeskuse teenindajate kohta tagasiside. Kiidusõnad laekusid meile läbi veebi ja spordikeskuse fuajees asunud postkasti.

Kokku saime tagasisidet 271 kliendilt.

Kõigi tulemuste järgi selgus, et Eesti kolm enim kiita saanud teeninduskohta 2023. aastal on

  • Eesti Energia klienditeenindus,
  • Audentese spordikeskus ja
  • ERGO kindlustus.

Audentes osales „Kiida teenindajat“ kampaanias esimest korda. Positiivset tagasisidet said kõik meie teenindajad, kuid kõige rohkem korjasid kiidusõnu Kärt Tepper, Karmen Käit ning Janet Lõbus.

Meie administraator Kärt Tepper osutus ühtlasi valituks konkursile „Parim teenindaja“. Esimesest voorust pääses ta 400 osaleja hulgast järgmisesse vooru, kus saavutas 69. koha. Paraku oli Kärt ootamatu terviseprobleemi tõttu sunnitud osalemise katkestama.

Palju õnne ja suur tänu kõigile!

Jalus