SPORDIKLUBI

Seitse sportlast esindas U20 Eesti koondist rahvusvahelisel kergejõustikuvõistlusel

05.03.2019

Valgevenes Minskis toimus U20 vanuseklassile rahvusvaheline kergejõustiku maavõistlus kus Eesti koondisesse kuulus seitse Audentese Spordiklubi atleeti.

Ken-Mark Minkovski sprintis end pronksmedalile 60 meetri jooksus saades finaalis kirja aja 6,95. Naiste samal distantsil murdis ennast finaali Karoli Käärt, kes finišeeris kuuendana tulemusega 7,70. Noormeeste 2000 meetri takistusjooksus jäi Robert Telpt esimesena medalita lõpetades neljandana ajaga 6.03,68. Neidude 400 meetri distantsil oli stardis Liis Grete Atonen, kes sai eeljooksus ajaks 1.01,00.

Viienda koha teenis nii Deniel Kedrov seitsmevõistluses kui ka Reimo Sepp kaugushüppes. Kedrovi üksikalade tulemused: 60 m 7,37 – kaugushüpe 6.52 – kuulitõuge 10.88 – kõrgushüpe 1.80 – 60 m tj 8,85 – teivashüpe 4.20 – 1000 m 2.57,99. Sepp hüppas enda parimal katsel kaugust 6.89.

Meie atleetidest oli veel stardis Igor Andrejev, kes pälvis kolmikhüppes tulemusega 13.99 kaheksanda koha. Kokkuvõttes saavutas Eesti koondis 10 riigi konkurentsis 7. koha.