fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL, AUDENTES 25

Sel aastal lõpetab matkasarja kevadmatk Kloostrimetsa rajal

21.05.2021

Tervisenõukogu poolt ellu kutsutud matkasarjas on sel õppeaastal toimunud juba kaks matka ning ees on ootamas viimane, ehk kevadmatk. Kevadmatk viib meid sel korral Piritale, Kloostrimetsa rajale. Matkajuht Krista Kinkar on ette valmistanud umbes 4 km pikkuse raja, mida saab kõiki ohutusreegleid järgides läbida ühismatkana teisipäeval, 25. mail kell 17 või läbida nädala jooksul perekeskis, kasutades selleks ettevalmistatud matka teekonda ja kirjeldust. Vahvaid pilte oma matkaseltskonnast ootame e-posti aadressile [email protected].

Juhised matka alguspunkti jõudmiseks: Liigu mööda Pirita teed. Möödu Pirita kloostri varemetest, kuni Pirita vabaaja keskus jääb vasakut kätt. Sealt pööra paremale, kus silt näitab teletorni poole – 3km. Sõida edasi umbes 400 m ning kogunemine toimubki paremat kätt tee ääres, kus on ka parkla märk ja terviseradade kaart.

Vaatan kevadmatka teekonda ja kirjeldust

Loen täpsemalt matkasarja kohta

Jalus