fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOLI UUDISKIRI

Sel kooliaastal omandab meie e-gümnaasiumis haridust üle 140 õpilase, mis on viimaste aastate rekordarv

18.10.2019

E-õpe on endiselt populaarne täiskasvanute hulgas, kes kooli kõrvalt käivad tööl või kes elavad ja töötavad välismaal. Täiskasvanute kõrval eelistavad e-õpet aina rohkem ka noored. See trend aina süveneb. Säärase valiku põhjuseks tuuakse soov õppida iseseisvalt: omas tempos ja endale sobival kellaajal.

Kasvab ka meie lõpetajate protsent. Sel kevadel lõpetas e-gümnaasiumi 27 abiturienti, nendest kolm medaliga. Tänu mitmesugustele tugitegevustele – näiteks Euroopa Liidu toel toimuvad tasuta individuaalkonsultatsioonid, koostöö mentoriga ja õppenõustamine – saame õppijaid lõppeesmärgile lähemale aidata.

Õppijad hindavad endiselt väga kõrgelt e-gümnaasiumi paindlikku ja läbimõeldud õppekorraldust, personaalset lähenemist, asjatundlikku nõustamist ning toetavat õpikeskkonda. Just neid eeliseid nimetati kõige enam e-gümnaasiumi tugevusteks ka kevadises rahulolu-uuringus.

Jalus