fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Selgusid Daily koolisöökla joonistusvõistluse „Meie Eesti“ tublimad noored kunstnikud

22.03.2016

Meie koolisööklas toimus veebruarikuus Eesti toidu nädal, kus terve nädala raames pakuti õpilastele Eesti toite. Lisaks teemakohasele koolilõunale korraldas Daily 15.–19. veebruarini joonistusvõistluse, mille teemaks oli „Meie Eesti“.

Õpilased võtsid konkursist usinasti osa ja kõik laekunud tööd ehtisid terve märtsikuu koolisööklat. Noortele kunstnikele jagati 22. märtsi söögivahetunnil tunnustust.

Kolmanda koha pälvis 4.b klassi õpilane Divia Tahkur kauni teletorni pildi eest. Teise koha saavutas Lisette Sibul 3.b klassist oma tööga, millel südamete sees olid  kujutatud Eesti sümbolid – rahvuslill, rahvuslind, rahvuskala jm. Esikoha sai linna kujutava segatehnikas valmistatud tööga Mirel Masso 1.b klassist. Õnnelikud võitjad said kingiks Daily kruusid koos maiustustega.

Jalus