fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakooli uudiskiri

Selgusid õpirakenduste konkursi tulemused

22.02.2017

Selleks et digitehnoloogiat koolis kasutada, ei piisa nutiseadmete olemasolust: vaja on nii õpilaste kui ka õpetajate valmisolekut, oskusi ja soovi. Seda silmas pidades kutsusime kõiki Audentese õpilasi ja õpetajaid juba teist aastat osalema nutikate digiõppe rakenduste (mängud, videod, ristsõnad, sõnasegadikud, pusled, viktoriinid jms) loomise konkursil.

Tööde esitamise tähtpäev oli 6. veebruar. Võistluse eesmärk oli luua interaktiivseid rakendusi, mille kasutamine aitaks terviklikult ja hästi õppida mingit konkreetset ainet või teemat. Rakendus pidi õpilasi motiveerima ning olema eakohane ja õppetegevuses kasutatav.

Žürii otsustas välja anda kolm peaauhinda ja viis kiituskirja järgmistele osalejatele.

Tunnustus Osaleja Rakendus
1.–4. klass
Peaauhind Lota Natka (3.b) Mängude kogumik, mis aitab valmistuda jalgratturi juhiloa eksamiks (http://learningapps.org/view3064994)
Kiituskiri ja meene Marta Oru (4.a) Sõnasegadik (http://LearningApps.org/view3075689)
5.–9. klass
Peaauhind Marta Novikova (5.b) Vene keele ülesannete ja harjutustega blogi (https://russian5grade.blogspot.com.ee)
Kiituskiri ja meene​ Greta Selge (5.a) Kogumik lihtsaid retsepte, mida isegi lapsed suudavad järgida (https://gretaselge.wixsite.com/kodusedretseptid)
Chrislin Normatova (6.b) Harjutused inglise keele sõnade ja väljendite õppimiseks (https://quizlet.com/chrislin_n/folders/english-step-by-step-4)
10.–12. klass
Kiituskiri ja meene​ Siim Troost (10.d) Kaardirakendus
Tarvo Täht (10.c) Kaardirakendus
Õpetajad
Peaauhind Enn Kirsman Füüsika põhivara õppematerjal kujutiste teema omandamiseks (https://opik.kirsman.ee/pohikool/8klass/kujutised/)

Sel aastal esitati palju töid, mis ei vastanud konkursi tingimustele. Kaheaastane kogemus annab meile siiski kindlustunde tuleval aastal konkurssi korrata. Loodame, et järgmisele võistlusele laekuvad tööd, mis vastavad kõigile tingimustele ja eesmärkidele.

 

Jalus