fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

spordigümnaasiumi uudiskiri

Selgusid spordigümnaasiumi parimad kirjutajad

13.06.2017

Eesti keele õpetaja Ingrid Palmi eestvedamisel on alates 2012. aastast toimunud gümnaasiumiõpilaste kirjutamiskonkurss „Oma sulega“. Kirjutatud on eri žanrides: luuletusi, näidendeid ja novelle.

Käesoleval aastal lõid gümnasistid ballaade. Paljude toredate ja omapäraste tööde hulgast tuli žüriil välja sõeluda parimad ning koostada pingerida.

Žüriisse kuulusid bioloogiaõpetaja ja lastekirjanik Heli Illipe-Sootak, raamatukogu juhataja Rita Hübner, koolipsühholoog Kaisa Linnamägi, eesti keele õpetaja Anu Petermann ja õppejuht Külli Natka. Töid hinnates jõudsid nad järeldusele, et kuigi õpetajad on lugenud mitmesuguseid õpilaste töid, saanud tagasisidet tunnis omandatu kohta ning hinnanud vastuseid õigeks ja valeks, tunnevad nad vähe noorte sõnaseadmisoskust, sõnavara piire, mõttelendu ja fantaasiamaailma.

Kooli sünnipäeval, 22. mail kuulutati välja parimad autorid:

  • esimest ja teist kohta jagasid Eric Schmalz (11.d, „Sada aastat tagasi“) ja Kaisa Siimann (10.c, „Et luua kodu“);
  • kolmanda koha sai Marite Ennuste (11.c, „Kas tahan olla keegi muu“).

Võitjatele jäi edukat ballaadikonkurssi meenutama Indrek Hargla raamat autori pühenduse ja autogrammiga.

Loen e-raamatust õpilaste kirjutatud ballaade

Jalus