fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Seoses Vabariigi valitsuse täiendavate piirangutega on spordikeskus 28. detsembrist 17. jaanuarini ajutiselt suletud

27.12.2020

Seoses Vabariigi valitsuse täiendavate piirangutega Tallinnas ja Harjumaal, on kõik spordikeskused ja -klubid – sh Audentese spordikeskus ja Audentese spordiklubi – 28. detsembrist 2020 kuni 17. jaanuarini 2021 ajutiselt suletud.

Paketilepingud ja perioodikaardid
Piirangute perioodil on kõik paketilepingud ja perioodikaardid automaatselt peatatud. Paketileping või perioodikaart on peatatud ka juhul, kui oled esitanud treeningupuhkuse avalduse.
Perioodikaardid ja kinkekaardid pikenevad automaatselt perioodi võrra, mil klubi on suletud.
Paketilepingu omanikele teeme detsembrikuu eest tasutud, kuid kasutamata jäänud nelja treeningupäeva eest tasaarvelduse, mis kajastub järgmise kuu arvel ja mille väljastame pärast klubi avamist.

Tasuta Les Millsi veebitreeningud
Sel ajal, kui spordiklubi on suletud, saad Sina jätkata treenimist professionaalsete Les Millsi treeningukavade järgi oma kodus. Valikus on 100 erinevat veebitreeningut ning valida saad mitme erineva treeningustiili vahel. Vahendite kasutamisel soovitame Sul olla leidlik, näiteks kasuta hantlite asemel veepudelit jms.

Alustan Les Millsi veebitreeningut

Oma treeneri veebitreeningud 2020. aasta lõpuni tasuta
Selle aasta lõpuni on Sul võimalus tasuta treenida oma treeneri juhendamisel. Selle aasta kevadel filmitud treeningud leiad meie kodulehe rühmatreeningute alalõigust Veebitreening.

Alustan veebitreeningut

Täpsemat infot alates jaanuarist 2021 toimuvate veebi- ja välitreeningute kohta edastame lähipäevil.

Küsimuste korral võta meiega ühendust telefonil 699 6699 või e-posti aadressil [email protected].

Hoiame üksteist ja püsime terved ning kohtumiseni uuel aastal!

Jalus