fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Septembri alguses tähistasime vanavanemate nädalat

23.09.2020

Vanavanemate päeva tähistatakse tavaliselt septembrikuu teisel pühapäeval. Meie aga tähistame seda tähtpäeva lausa terve nädala ning paljud klassid teevad selle puhul mitmeid erinevaid tegevusi.

1.b klassis tehti nädala jooksul päris palju asju. Neljapäeval käis külas Tristani vanaema, kes on õmblusettevõtte omanik ja elukutselt rätsep. Vanaema tutvustas lastele oma tegemisi ettevõttes ja meisterdas koos lastega vahvad kaisunukud. Lapsed said nukud täitematerjali täis toppida, õmmelda silmad ja lisada muud põnevad detailid. Reedel külastas 1.b klassi Carmeni vanaisa, kes on Karukäpa puukooli omanik ja hariduselt dendroloog. Vanaisa tutvustas lastele puude põnevat maailma. Lapsed tutvusid kõigi olulisemate okaspuude ja lehtpuudega. Vaatamiseks olid tal kaasas erinevad oksad, lehed, käbid, viljad. Nädal lõppes ühise matkaga Pääsküla rabas. Kaasa tulid kõik pereliikmed. Hea meel oli näha nii palju nooruslikke vanaemasid ja vanaisasid.

2.a klassi õpilapsed lõimisid kunstiõpetuse, eesti keele ja vanavanemate nädala põnevalt vihmavarju sisse. Vihmavarju peale mõtlesid lapsed sobivad omadussõnad oma vanaema ja vanaisa kohta. Pildi taha kirjutati ka väike jutuke.

Sel aastal tegid 2.b klassi lapsed oma vanavanematest plakateid. Nii saadi tuttavaks väga paljude vanaemade–vanaisadega ning ka vanavanaisaga ja vanavanaemaga. Kõik lapsed said ka rääkida, mida toredat koos tehakse ja miks nende vanavanemad erilised on.

5.b õpilased mõtisklesid eesti keele tunnis järgmiste teemade üle: Mis on vanavanemate roll lapselapse kasvatamisel? Milline on hea vanaema/vanaisa? Kuidas saavad lapselapsed toeks olla vanavanematele? Milline on hea lapselaps?

Valik vastuseid: Vanavanemad aitavad lapselapsel kasvada. Hea vanavanem kuulab ja lohutab. Lapselapsed saavad olla vanavanematele abiks, hoida neid. Hea lapselaps peab oma vanavanemaid meeles.

Jalus