fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Septembri lõpus toimus traditsiooniline looduspäev

15.10.2014

5. klassi õpilased külastasid loodusmuuseumis seenenäitust. 6. klassid aga võtsid ette pika teekonna Äksis asuvasse jääaja keskusesse, kus saadi aimu jääaegade mõjust Maale ning loomastiku ja taimestiku kujunemisest. Lapsed täitsid tööülesandeid ja kuulasid põnevaid loenguid. Kaunis ilm andis võimaluse nautida ka Saadjärve ilu.

Õpetaja Külli Relve juhendamisel võtsid 7. ja 8. klasside õpilased ette traditsioonilise retke Silma looduskeskusesse. 9. klassid tutvusid energiatootmisvõimalustega Iru soojuselektrijaamas ja Linnamäe hüdroelektrijaamas.

IB õpilased käisid veidi varem Kõrvemaal ja tegid seal välitöid. Õpilased uurisid, milline on heli valjus linnamüras ja rabas, kus leidub suurimaid ämblikuvõrke ning kuidas valgus mõjutab seente kasvamist.

Vaatan looduspäeva pildigaleriid

Jalus