fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Septembris tähistasime vanavanemate päeva

27.09.2023

Septembrikuu teisel pühapäeval on vanavanemate päev, mida meie koolis tähistati lausa terve nädala. Vanavanemate nädala raames käisid tundides mitmed vanavanematest külalised ning meisterdati erinevaid kaarte, mida kinkida. 

1.c klassis käis vanavanemate nädala raames külas Torveni vanaema Krista Kinkar, kes rääkis lastele oma tööst õpetajana. Ta rääkis lastele, kus ja mida peab õppima, et õpetajaks saada. Koos arutleti, kas õpetaja töö on lihtne või raske ja mis teeb õpetajatele rõõmu. Lisaks tutvustas ta oma esimest isetehtud raamatut, mis rääkis koerast. Tunni lõpus meisterdati koos paberist koerakesed.

1.a klassis ja 3.a klassis käis vanavanemate päeva puhul külas Liisa ja Laura vanaema Aili, kes rääkis lastele mesilastest ning sellest, kuidas on olla mesinik. Lisaks rõhutas vanaema Aili, et hea haridus on oluline ning et kõike, mida elus otsustad teha, tuleb teha hästi.

Vanavanemate päeva puhul käis 3.b klassil külas Rosaleeni vanaema Kai Ilp. Vanaema Kai tegeleb igapäevaselt vanadekodus elavate inimeste liikumisharjumuste arendamisega ja füüsilist heaolu tekitavate tegevustega. 3.b klassile tuli ta rääkima teemal „Kuidas ennast kiiresti aidata, kui olen kurb või ärritunud”.

Õpilased tutvusid, kuidas õigesti hingata ja end hingamise kaudu rahustada, kui oled ärritunud. Nad said teada, kuidas rõõmsal tujul ja headel sõnadel on omadus nakatada sinu ümber olevaid inimesi positiivsusega. Õpiti, kuidas teha iga päev salaja kasulikke spordiampse nii, et keegi seda ei märka. Katsetati, kuidas peenmotoorika ja aju on omavahel seotud.

Vanaema Kai tund oli nii teaduslik kui praktiline – kõik õppisid midagi uut, ka õpetaja. Vanaema oli rõõmsameelne ja energiline ning selliselt jätkus ka 3.b klassi koolipäev.

Jalus