fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

HUVIKESKUS

Sisukas koolivaheaeg eriolukorras

20.04.2020

Audentese huvikeskus korraldab juba aastaid linnalaagreid lastele, kes soovivad vaheaja veeta tegusalt, loovalt ja arendavalt. Seoses eriolukorraga ei toimu aga sellel kevadel kauaoodatud linnalaagrit.

Usume, et pered leiavad põnevaid ja sisukaid tegevusi ning ettevõtmisi, kuidas laste koolivaheaeg eriolukorra tingimustes põnevalt sisustada. Tuletame aga meelde, et ka vaheajal on 2+2 ja kodus püsimise reeglitest väga oluline kinni pidada. Meil kõigil on oma roll ja vastutus viiruse leviku tõkestamisel.

Haridus- ja teadusministeeriumi algatusel koondatakse põnevad mõtted, ideed, tegevused ja algatused kokku portaali Teeviit, kust on võimalik ammutada inspirtsiooni koolivaheaja veetmiseks.

Soovime erilist koolivaheaega ja kohtumisteni juba järgmistes linnalaagrites!

Jalus