fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Sõlmi paketileping lahtiste uste päeval, siis treenid oktoobris Audentes+ hinnaga

19.09.2022

Tule tutvu meie klubi jõusaali, ujula, rühmatreeningute ja kergejõustikuhalli võimalustega.

26. septembrist 2. oktoobrini on esimene sissepääs TASUTA!


Rühmatreeningud
Valikus on nii lihas- kui ka aktiivse liikumisega treeninguid, aga samuti rahulikke keha ja meele tunde. Nii algaja kui ka edasijõudnu leiab kindlasti endale meelepärase ning kasuliku treeningustiili.

Rühmatreeningutele saad registreeruda kohapeal (kui on vabu kohti) või telefonil 699 6699.

Vaatan tunniplaani


Sõlmi paketileping lahtiste uste päeval!
Sõlmi kindlasti paketileping (v.a laste- ja noortespordi leping) lahtiste uste päeval. Sel juhul treenid oktoobris Audentes+ hinnaga. Edaspidi vastab kuutasu Sinu valitud paketile.

Valikus on eraldi nii jõusaalipakett, ujulapakett kui ka rühmatreeningute pakett. Ühtlasi pakume liitpakette, kus saad kaks või kolm eelnimetatud paketti ühendada.

Vaatan hinnakirja
Sõlmin paketilepingu


Mängutuba
Klubisse treenima tulles saad jätta 1,5–6-aastased lapsed mängutuppa hoidja hoolde. Mängutuba on lahti E–R 10.30–13.30 ja 16.30–21.00; L 10.30–14.30; P suletud.


Parkimine
Meie territooriumil on parkimiskohti üle 200. Tondi tänava poolsetes Audentese parklates on lubatud parkida parkimiskellaga kolm tundi. Kui Sul parkimiskella ei ole, siis saad saabumisaja fikseerida spordikeskuse fuajee parkimisautomaadis. Parklaid haldab EuroPark.

Vaatan parkimise kohta lähemalt

Jalus