fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Sotsiaalainete õpetajad valmistasid medaleid

22.06.2020

Sotsiaalainete õpetajad on õppeaasta jooksul teinud koostööd, valmistudes 26. märtsil toimuma pidanud „Mente et manu” õppepäevaks, kuni eriolukord distantsõppele suunas ja aktiivõppepäev seetõttu ära jäi.

Distantsõppe ajal tegid õpetajad veebikoosolekuid, et arutada koostöövõimalusi. Sai jagada õnnestumisi ja otsida lahendusi kitsaskohtadele. Üheskoos on alati lihtsam, sest jagatud mure olla ju pool muret, jagatud rõõm mitmekordne ning mitu pead koos töötades tõhusamad. Kaugkoosolekutel jääb aga puudu ühisest tegutsemist ja vahetust suhtlusest. Seda toredam oli õppeaasta lõpp, kus oli taas võimalik ühiselt aasta kokku võtta. Sel aastal kohtuti tehnoloogiaõpetuse klassis, kus tehti ühiselt puidust medaleid – töötati sarnaselt aktiivõppepäeva plaanidele mõistuse ja käega.

Ülesande tööetapid olid puiduketta lihvimine, põletamistehnika abil kujundamine ja augu puurimine, et saaks paela kinnitada. Tegemist oli omamoodi ettevalmistusega uueks õppeaastaks, kui kool saab tänu Hitsa toetusele laserlõikur-graveerija, mille abil võib juba õpilastega ainetundides valmistada märksa uhkemaid töid, mis teevad õppeprotsessi mitmekesisemaks nii õpilastele kui õpetajatele.

Ühiselt töötades sai teha aasta kokkuvõtteid ja uue aasta plaane, kas ja kuidas lõimida kirjandust kunsti- ja muusikaõpetusega, eesti keelt ja tehnoloogiaõpetust ajalooga.

Jalus