fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Spordi- ja liikluspäev oli täis liikumisrõõmu ja uusi teadmisi

06.10.2020

Septembris tähistatakse liikumisnädalat. 1.–3. klassidel toimus 16. septembril traditsiooniline spordi- ja liikluspäev, mis oli täis erinevaid võistlusi.

Kõik klassid võtsid mõõtu krossijooksus – 1. ja 2. klassid 300 m ja 3. klassid 500 m jooksus. Kooli territooriumil toimus orienteerumine ning liiklusteemalised teatevõistlused. Igal klassil toimus kohtumine liikluspolitseinikega, kellega mindi ka reguleerimata ülekäigurajale oma teadmisi kontrollima. Igale spordipäeval osalejale oli sel päeval sööklas preemiaks jäätis.

5. oktoobril saime teha spordinädalast kokkuvõtte, kui hommikul toimus spordipäeva võistluste autasustamine, kus iga võistluse parimaid ootas spordinädala diplom ja kingikott.

Jalus