fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Spordigümnaasiumi uudiskiri

Spordigümnaasium Otepääl sai 15-aastaseks

09.06.2016

Reedel, 3. juunil tähistas Audentese spordigümnaasium Otepääl oma 15. sünnipäeva, kuhu olid kutsutud õpilased, vilistlased, endised ja praegused õpetajad, treenerid ja muud töötajad ning samuti koostööpartnerid.

Kella 17 paiku võis näha esimesi vilistlasi, lilleõied käes, koolimaja poole tulemas. Alustati ju sünnipäeva tähistamist kogunemisega koolimajas, et siis üheskoos liikuda üle õue vallavalitsuse saali aktusele. Õhtujuhi rolli oli võtnud enda kanda 11. klassi kahevõistluse õppursportlane Kenno Ruukel, kes hoidis kogu sünnipäeva juhtimist kindlalt oma kätes.

Aktuse alguses lauldi üheskoos traditsiooniliselt Eesti hümni ja kooli laulu „Audentes fortuna iuvat“. Seejärel tunnustati tänukirja ja teenetemärgiga pikaajalise koostöö eest neid õpetajaid ja treenereid, kes on olnud Otepääl Audentese spordigümnaasiumis ametis 10 või 15 aastat.

Muusikaõpetaja Ave-Maria Silla juhtimisel kõlasid õpilaste ja õpetajate esituses muusikapalad, mis panid nii mõnegi saalis kaasa laulma ning möödunud aegu meenutama. Sõna tervitusteks ja õnnitlusteks said lähemalt ning kaugemalt saabunud külalised. Kõige enam elevust tekitas laskesuusatajast vilistlase Jaan Koolmeistri sõnavõtt: tema jutu ausus ja otsekohesus põhjustas saalis istunud vilistlastes sellise äratundmisrõõmu, et kõnele aplodeeriti lausa püsti tõustes.

Audentes rõõmustas oma Otepää üksust bussikujulise kupongiga. Uus tegelikes mõõtudes buss sõidab kooli ette hiljemalt uue õppeaasta alguses, et koolipere saaks igapäevategemisi ja Euroopas toimuvaid treeningulaagreid veelgi paremini planeerida.

Pärast aktust liiguti tagasi koolimajja, et lüüa kokku klaase, nautida maitsvaid suupisteid ja torti ning meenutada piltide ja videote vaatamisega möödunud aegu. Sünnipäevapidu lõppes ööklubis Comeback, kus sai jalga keerutada varajaste hommikutundideni.

Sünnipäeva jäävad meenutama toredad kingitused, lilled õpetajatele ning rohked uudised ja kallistused.

Jalus