fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Spordigümnaasium otepääl

Spordigümnaasium Otepääl sai 15. sünnipäevaks bussi

10.09.2016

3. juunil tähistas Audentese spordigümnaasium Otepääl 15. sünnipäeva. Siis rõõmustas Audentes oma Otepää üksust bussikujulise kupongi ja lubadusega, et õigetes mõõtudes buss sõidab kooli ette uue õppeaasta alguses. Ikka selleks, et koolipere saaks igapäevatreeninguid ja Euroopas toimuvaid spordilaagreid veel paremini planeerida ning ellu viia.

Kolm kuud hiljem ehk reedel, 2. septembril sõitiski spordigümnaasiumi direktor Piit Ilver Audentese värvides bussiga Tallinnast Otepääle. Vahetult enne Otepääd sai buss ka pidurüü: punase roseti ja humoorikas võtmes juhiloa.

Kooli ukse ette jõudes ja paar korda signaali andes sai selgeks, et bussi saabumist oli juba kaua oodatud. Tähtsaks sündmuseks oli vana buss värviliste õhupallidega ehitud ja kümneks minutiks katkestati ka koolitunnid, et koolipere saaks koguneda majatrepile uut bussi vastu võtma.

Spordigümnaasiumi direktor Piit Ilver võttis Otepää üksuse juhatajalt Reet Dalbergilt juhiloale allkirja ning andis üle võtmed. Pärast põgusat uudistamist ja koolitundide lõppu suundusid ratturid uue bussiga juba treeningule.

Jalus