fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Spordigümnaasium, IB

Spordigümnaasiumi ja IB üksuse üleminekuklassid lõpetasid kooliaasta aktusega

16.06.2016

Spordigümnaasiumi 10. ja 11. klassid ning IB üksuse PreIB ja DP1 klassid lõpetasid kooliaasta piduliku aktusega.

Aktust juhtisid spordigümnaasiumi 11.c klassi õpilane Madli Rahuvarm ja IB üksuse DP1 õpilane Kristjan Maasik. Kuna IB õppekeel on inglise keel, oli aktus nii eesti kui inglise keeles, et kõik kohalolijad mõistaksid saalis toimuvat.

Aktuse avas kooli laul, mis liitis nii õpilased kui õpetajad ühtseks pereks. Järgnes spordigümnaasiumi direktori Priit Ilveri sõnavõtt ning koos õppejuht Vera Korelskaja-Novikovaga tunnustati parimaid õppijaid.

Terve aasta vältel on mõistust teravdatud mälumänguturniiris, mille eestvedaja eesti keele õpetaja Toomas Uuskam. Nüüd oli aeg nutikaid ja laia silmaringiga õpilasi tunnustada.

IB õppeaasta võttis kokku direktor Ahto Orav, kes koos IB kordinaatori Heidy Eskor-Kivilooga andis üle kiituskirjad tublidele õppijatele.

Tunnustust väärisid ka õpetajad, aasta õpetajaks osutus inglise keele õpetaja Felena Sooaluste ja aasta klassijuhatajaks vene keele õpetaja Olga Tšassova.

 

Jalus