fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.
Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUM

Spordigümnaasiumi kergejõustiklaste suvehooaja kokkuvõte

28.11.2022

Meie õppursportlastele osutus suvi väga edukaks.

Suvehooaja parimaks tulemuseks oli mainekal Götzise võistlusel 12.c klassi õpilase Liisa-Maria Lusti poolt püstitatud 7-võistluse U-20 Eesti rekord 5836 p, samuti saavutas Liisa-Maria kõrge 4. koha 5731 p U-20 maailmameitrivõistlustel Calis.

Lisaks osalesid rahvusvahelistel tiitlivõistlustel kaks meie kooli kümnevõistlejat, Aivar Ellam (11.c) ja Andreas Hantson (12.c) ning sprinter Raiko Kahr (11.c), kolmest nimetatust, saavutas parima tulemuse Raiko, kes lõpetas Väike-Rootsi teatejooksu U-18 EMi finaali Eesti rekordi ja 5. kohaga.

Eesti noorte meistrivõistlustelt võideti 29 medalit, millest 7 olid kuldsed. Täiskasvanute Eesti meistrivõistlustelt võideti kaks medalit, mõlemad naiste kaugushüppes, võitjaks krooniti 12.c klassi õppursportlane Liisa-Maria Lusti (6.33 m) ja III koha saavutas samuti 12.c klassi õpilane Edlin Lisbeth Laur (6.10 m).

Tulemused suvehooajast:

Balti MV meistrivõistlused, Pärnu

Vanuseklass Nimi Tulemus Koht
U-20 Andreas Hantson 7084 p (täitis U-20 MM normi) I koht
Valter Eric Viisel 6582p III koht
U-18 Aivar Ellam 6795 (täitis U-18 EM normi) II koht
Emma Kathrina Hein 4911 (täitis U-18 EM normi) III koht

Eesti täiskasvanute meistrivõistlused

Nimi Tulemus Koht
Liisa-Maria Lusti kaugus   6.33 I koht
Edlin Lisbeth Laur kaugus   6.10 III koht

Eesti noorte meistrivõistlused, juuli, Rakvere

Vanuseklass Nimi Tulemus Koht
U-18 Raiko Kahr 200 m   22,75 II koht
kaugus   6.60 II koht
110 m teatejooks   14,77 III koht
Aivar Ellam teivashüpe   4.30 III koht
Emma Kathrina Hein kuulitõuge   12.73 II koht
kõrgus   1.67 II koht
odavise   46.02 II koht
U-20 Andreas Hantson kõrgus   1.99 I koht
kaugus   6.97 III koht
Ralph Kirsipuu kuulitõuge   15.57 III koht
odavise   61.84 I koht
Valter Eric Viisel odavise   60.70 III koht
200 m   23,09 III koht
110 m teatejooks   14,99 III koht
Kristo Mägi 100 m   11.43 III koht
400 m   50.19 II koht
200 m   22.86 II koht
Liisa-Maria Lusti kaugus   6.07 I koht
200 m   24.03 I koht
Jane Roosimägi odavise   45.61 I koht
Berit Saar kuulitõuge   13.31 II koht
kettaheide   40.74 II koht
Edlin Lisbeth Laur kaugus   5.68 III koht
kõrgus   1.69 III koht

Baltimaade meistrivõistlused U-18 ja U-20, Vilnius

Vanuseklass Nimi Tulemus Koht
U-20 Andreas Hantson kõrgus   2.04 I koht
teivashüpe   4.00 II koht
Ralph Kirsipuu odavise   61.01 II koht
Liisa-Maria Lusti 100 m teatejooks   14.03 II koht
kõrgus   1.84 I koht
Edlin Lisbeth Laur kaugus   5.79 III koht
Berit Saar kuulitõuge   13.72 I koht
Rhet Daniel Punt kettaheide   46.56 III koht
Jane Roosimägi odavise   46.85 II koht
U-18 Raiko Kahr kaugus   6.77 II koht
Emma Kathrina Hein odavise   48.12 III koht

Eesti noorte mitmevõistluse meistrivõistlused, Rakvere

Vanuseklass Nimi Tulemus Koht
U-18 Aivar Ellam 10-võistlus   6723 p I koht
Emma Kathrina Hein 7-võistlus   4940 p I koht
U-20 Meelika Toom 7-võistlus   4574 p II koht
Edlin Lisbeth Laur 7-võistlus   4412 p III koht

Euroopa U-18 meistrivõistlused, juuli, Jerusalem

Nimi Tulemus Koht
Raiko Kahr 110 m teatejooks   15,20 24. koht
Väike-Rootsi teatejooks 5. koht (Eesti rekord)

U-20 maailmameistrivõistlused, august, Kolumbia

Nimi Tulemus Koht
Liisa-Maria Lusti 7-võistlus   5731 p 4. koht

 

Jalus