fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Spordigümnaasium

Spordigümnaasiumi kooliaasta avaaktusel kõneles kool ja esinesid õpetajad

08.09.2016

Kooliaasta algas 1. septembril  tarkusepäeva aktusega, tuues kooli aulasse pidulikus riietuses gümnaasiuminoored. Seekordsel aktusel sai sõna ja pilti näidata koolimaja, kes oli tervelt kolm suvekuud ennast üksi tundnud, igatsedes siginat ja saginat, mis koolelu juurde käib.

Õnneks nüüd ei pidanud koolimaja enam oma vaikset hingamist kuulama, vaid nägi tervet saalitäit õpilasi, kes puhanuna olid peale puhkust kooli tulnud. Loomulikult andis kool sõna direktor Priit Ilverile, kelle avakõnes lausutud sõnade rida meenutas suve ja tõi saalisolijate nägudele naeratuse.

Edasine muutus saalisviibijate jaoks ärevaks. Arvo Pärdi “Pro et contra” kolmanda osa saatel hakkasid muusikaõpetaja Anu Oti eestvedamisel närviliselt ringi liikuma kõik õpetajad, kes justkui olid midagi ära kaotanud. Ekraanilt võis lugeda kiirelt liikuvaid, ilmuvaid ja kaduvaid tundide nimetusi. Lõpplahendus saabus peagi, tundidest moodustus tunniplaan ja uus kooliaasta võis alata. Õpetajate etteastet võid vaadata siit.

2.-11. septembrini tähistatakse Arvo Pärdi sünnipäevale pühendatud Pärdi Päevi ja just tema kirjutatud muusika sobis kooliaasta alguseks, näidates enne kooli valitsevat pinget ja saades lahenduse, mis näitab, et kõik on kooliks valmis.

Jalus