fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Spordigümnaasium

Spordigümnaasiumi õpilane Aslanbeg Puhm võitis U-18 Euroopa karikaetapil pronksi

14.04.2015

Eesti noor judoka Aslanbeg Puhm võitis pühapäeval, 5. aprillil Venemaal Tveris toimunud U-18 Euroopa karikaetapil kuni 73 kg kaalukategoorias pronksmedali.

Puhm alistas eelringides kõik kolm vastast ja jõudis sellega poolfinaali. Poolfinaalis tuli tal võtta vastu kaotus venelase Panaitovi käest, kuid pronksimatšis saavutas Puhm napi võidu teise venelase, Ivanovi üle. Kokkuvõttes sai Puhm 27 judoka konkurentsis neli matšivõitu ja autasuks pronksmedali.

Kuni 73 kg kaalukategoorias jõudsid Aslani kõrvale poodiumile ainult korraldajamaa judokad. Võistluste edukaim riik oligi kindlalt Venemaa, mille esindajad võitsid karikaetapi kõigis kehakaaludes. See annab aimu, kui tihe on sealne riigisisene konkurents.

Jalus