fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Spordigümnaasium

Spordigümnaasiumi õpilane Taavi Jurkatamm siirdub San Francisco ülikooli

24.04.2017

San Francisco ülikool teatas oma kodulehel, et sinna asub õppima ja korvpalli mängima Eesti noortekoondislane Taavi Jurkatamm. Üleminek NCAA-sse sai teatavaks juba eelmisel nädalal, aga Jurkatamm ei saanud veel öelda, millisesse ülikooli ta siirdub.

„Me oleme väga õnnelikud, et Taavi meiega liitus,“ sõnas meeskonna peatreener Kyle Smith, kes tõi esile ka Jurkatamme kogemusi rahvusvahelisel areenil. „Ta on sellise pikkuse ja suurusega eesliini mängija, kes võib täita mitmeid positsioone. Oma tagamängijalike oskustega võib ta meid aidata ka kaitses ning tal on hea vise.“

Sellel hooajal Audentese ridades meistriliigas mänginud Taavi kogus 11 mängus keskmiselt 32 minutit, 13,5 punkti ja 7,1 lauapalli.

Jalus