fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUM

Spordigümnaasiumi õpilased osalesid laulufestivalil

17.02.2020

6. veebruaril käisid spordigümnaasiumi 10. klassi õpilased Pärnus laulufestivalil „Erinevate rahvaste laulud“ laulmas. Tegemist on üritusega, kus õpilased peavad laulma vene keelseid laule ning mida korraldavad Pärnu Ühisgümnaasiumi vene keele õpetajad juba 6. korda.

Festivalil esinesid paljud koolid erinevatest Eestimaa paikadest. Kohale olid ka tulnud külalised Bulgaariast, Türgist, Prantsusmaalt, Portugalist. Nad esitasid rahvalaule oma keeltes, mida oli huvitav kuulata ja tekitas kuulajatel erilise tunde. Laulsid solistid ja ansamblid. Kokku oli 30 etteastet. Üritus kestis neli tundi ning vaheajal said õpilased süüa kooki ning tutvuda teiste osalejatega.

Meie õpilased esinesid väga hästi, esitades kerge kurbusenoodiga laulu „Куда уходит детство?”/ „Kuhu kaob lapsepõlv?“. Laulufestivalil esinesid 10. klassidest Marie Anete, Aleksei, Ivetta, Anne -Mai, Maarja ja Annabella. Klaveril saatis õpilasi muusikaõpetaja Diana Tunijeva.

Õpilaste arvates oli üritus väga hästi korraldatud ja terve festivali vältel valitses võluv õhkkond. Nende jaoks oli see uus ja huvitav kogemus ning kõik olid rõõmsad, et võtsid selle uue väljakutse vastu.

Jalus