fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Spordigümnaasium

Spordigümnaasiumi õpilased saavutasid spordimälumängus viienda koha

13.04.2015

Mälumäng_370x240Reedel, 10. aprillil toimus Bumerangi spordimälumängu 12. hooaja üle-eestiline finaal. Eesti olümpiakomitee algatusel ellu kutsutud mälumängu lõppvoorust võttis osa 15 koolivõistkonda, kes olid üritusele pääsenud maakonna- ja regioonivoorude kaudu.

Finaalis osalesid ka spordigümnaasiumi õpilased, kes said tubli viienda koha. Seni on see parim tulemus, mille me Bumerangi mälumängus oleme saavutanud. Kolmandast poodiumikohast jäi puudu vaid õige napilt.

Audentest esindasid

  • Sten Ander Sepp (10.c);
  • Ardo Pajur (10.d);
  • Karel Käos (12.c);
  • Mike Tammoja (12.d).

Mälumäng Bumerang on mõeldud kõigile Eesti üldhariduskoolide õpilaste neljaliikmelistele võistkondadele. Küsimused on koostatud valdavalt Eesti ajakirjanduses ja sporditeabe väljaannetes ilmunud materjali põhjal ning need valmistab alates võistluse teisest etapist ette mälumängija ja spordiajaloolane Jaak Valdre.

Jalus