fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Spordigümnaasium

Spordigümnaasiumi õpilased võitsid Bumerangi mälumängus esikoha

13.04.2016

bumerang13. aprillil võitsid Audentese spordigümnaasiumi õpilased Eesti Koolispordi Liidu korraldatud üle-eestilise spordimälumängu Bumerang, mida tänavu peeti juba XIII korda.

Tallinna teletornis toimuvasse finaali oli kutsutud eelvoorude põhjal 15 edukamat gümnaasiumi võistkonda. Nimelt oli Eesti jagatud viieks regiooniks ja igast regioonist osales kolm parimat tiimi.

Finaalis esitati kokku 40 küsimust, mille autor oli spordiajaloolane Jaak Valdre. Lõppvooru aitas korraldada tänavuse võistluse reklaamnägu Ivo Linna, kelle välja pandud eriauhind (autogrammiga plaat) läks samuti meie kooli esindusele.

Audentese spordigümnaasiumi võidukasse võistkonda kuulusid 11.d klassi õpilased Taavi Jurkatamm, Kertu Laak, Tom Kaldre ja Ardo Pajur. Õpilasi juhendas eesti keele ja kirjanduse õpetaja Toomas Uuskam.

Jalus