fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

Erakool

1. oktoobrist alustame autojuhilubade kursusega

04.09.2014

Alates 1. oktoobrist 2014  käivitab Audentes koostöös autokooliga Odium autojuhilubade kursuse, mille eduka läbimise korral on Teie lapsel võimalik omandada kas piiratud juhtimisõigusega (alates 16. eluaastast) või esmane juhiluba (alates 18. eluaastast).

Kursuse hind on 390 eurot, mis sisaldab teooriakursuse, teooriaeksami ja kohustuslike sõidutundide maksumust. Täiendavad sõidutunnid on lisatasu eest. Tasuda võib osade kaupa, esimene makse on 40 eurot.

Teooriatunnid viiakse läbi kord nädalas kolmapäeviti, algusega kell 17 Audentese suure koolimaja klassis 423. Õppesõidud toimuvad vastavalt kokkuleppele instruktoritega. Kursused kestavad orienteerivalt 4 kuud ning eksamid on planeeritud veebruarisse.

Infotund huvilistele (sh lastevanematele) toimub kolmapäeval, 24. septembril kell 17 suure koolimaja klassis 423. Samal ajal saab registreerida ka kursusele. NB! Alla 18-aastaste noorte puhul on vajalik lapsevanema kirjalik nõusolek.

Lisainfot autokooli kohta saate kodulehelt www.odium.ee. Juhtimisõiguse, lubade ja eksamite kohta saate vaadata aadressilt www.ark.ee.

Täiendavate küsimuste korral olete oodatud ühendust võtama e-posti aadressil audentes@audentes.ee.

Jalus