Spordigümnaasium

Spordigümnaasiumi vilistlane, korvpallur Maik-Kalev Kotsar, tegi South Carolina Ülikooli eest suurepärase esituse

28.03.2017

Maik-Kalev-Kotsar_spordigymnaasiumi-vilistlane_2017Audentese spordigümnaasiumi vilistlane, korvpallur Maik-Kalev Kotsar tegi South Carolina Ülikooli eest suurepärase esituse ning aitas alles FRESHMAN´ina (esimese aasta üliõpilane) meeskonna oma konverentsi (SEC – South East Conference) tiitlini, mis omakorda tagas pääsu NCAA Final Fouri.

South Carolina ülikooli korvpallimeeskond pääses esmakordselt kooli ajaloos poolfinaali, alistades SEC regiooni finaalis Florida ülikooli 77:70. Vaatamata sellele, et South Carolina kaotas avapoolaja 33:40, pandi teisel poolajal oma paremus maksma. Vahe tehti sisse siiski viimasel minutil, enne seda mängiti punkt-punktis.

20-aastane Maik-Kalev Kotsar tegi ülitähtsas kohtumises ühe oma debüüthooaja märkimisväärsematest esitustest: kogudes 12 punkti ja 3 lauapalli ning viibis väljakul 36 minutit, mille oli ära teeninud eelkõige tänu targale kaitsetööle.