fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.
Otsi
 

Uudised

Spordigümnaasium

Spordigümnaasiumi võistkond esines edukalt koolinoorte mälumängus

10.12.2016

Eesti koolinoorte XIV mälumängumeistrivõistluste eelvoor toimus kõigis maakondades (v.a. Valgamaa) ja Tallinnas 30. novembril 2016. Osa võttis 111 keskkooli- ja 140 põhikoolivõistkonda. Võistkondade koguarv oli ajaloo suurim.

Hästi esines eelvoorus Audentese spordigümnaasiumi 12. klassi võistkond koosseisus Rando Jalakas, Lydia Kurus, Sander Paavo ja Ardo Pajur, kes saavutas Tallinna arvestuses Vanalinna Hariduskolleegiumi, Nõmme Gümnaasiumi, Reaalkooli ja Inglise Kolledži järel 62 punktiga tubli 5. koha ja jagas selle tulemusega üle-eestilises tabelis 10.–11. kohta.

Finaalmängule pääses iga maakonna parim võistkond, lisaks neile üle-eestilise punktitabeli 18 paremat. Finaalmäng toimub Tallinnas Viimsi keskkoolis 2. aprillil 2017.

Jalus