fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Spordiklubi on 3. maist taas AVATUD

30.04.2021

Meil on hea meel teatada, et alates esmaspäevast, 3. maist on Audentese spordiklubi taas avatud. Ootame treenima jõusaali, ujulasse, funktsionaalalale ja kergejõustikuhalli. Lisaks pakume stuudio 2-s virtuaaltreeninguid ja Audentese staadionil toimuvaid välitreeninguid.

Sisetingimustes on lubatud individuaaltreening

Alates 3. maist on sisetingimustes lubatud kontaktivaba individuaaltreening: klubis võib treenida üksi või koos kaaslasega (kes võib olla ka juhendaja või treener).

Spordiklubisse treenima tulles palun

 • kanna maski alates hoonesse sisenemisest kuni treeninguruumi sisenemiseni, sh riietusruumis;
 • hoia teistega kahemeetrist vahet (sh riietus- ja pesuruumis);
 • kasuta treeningurätikut ning
 • puhasta enne ja pärast treeningut enda kasutatud treeninguvahendid ruumis oleva puhastusvahendi ja paberiga.

25% täitumuse nõue
Kuna uuest nädalast kehtib spordiklubidele 25% täitumuse nõue, siis

 • palun vali treenimiseks aeg, mis ei kattu klubi tipptunniga (tööpäeviti 17.30–19.00);
 • võib ujulas ühel rajal ujuda kuni 3 inimest (v.a professionaalsed sportlased ja kooli ujumistunnis osalevad lapsed). Enne ujuma tulemist vaata ujula hõivatust ujula tunniplaanist
 • võib lastebasseinis korraga viibida 4 täiskasvanut või last;
 • võib jõusaalis viibida korraga 30 inimest.

Saunad, mullivannid ja lastehoid jäävad hetkel suletuks.

Välitreeningud Audentese staadionil

Tänu piirangute leevendamisele alustasime 26. aprillil Audentese staadionil taas välitreeningutega. Need toimuvad kuni kümneliikmelises grupis (sealhulgas treener) ja osalejad järgivad 2 + 2 reeglit.

Igal nädalal on valikus neli välitreeningut:

 • esmaspäeviti kell 18 ringtreening (Jevgeni Kuzmin);
 • teisipäeviti kell 18 BodyJam (Kai-Riin Bachmann);
 • kolmapäeviti kell 18 ringtreening (Katrin Hiiepuu);
 • neljapäeviti kell 18 intervalltreening (Pilleriin Raudam).

Koha treeningusse saab broneerida veebilehel olevas tunniplaanis või spordiklubi telefonil 699 6699 (treeningupäeval kell 9–18). Paketilepingu omanikele on treeningus osalemine lisatasuta, teistele soovijatele 5 eurot. Treeningu eest palume tasuda pangakaardiga administraatori juures.
Broneerin aja välitreeningule

Virtuaaltreeningud algavad majas igal täistunnil

Stuudio 2-s on võimalus osaleda virtuaaltreeningul, mis toimub ilma treenerita. Treeningul saab korraga viibida maksimaalselt kaks inimest. Treening kuvatakse stuudio suurele ekraanile videona, mis on varem üles filmitud.

Virtuaaltreeningud toimuvad E–R 07.00–20.00 ja L, P 9.00–18.00. Koha treeningusse saab broneerida ja soovi korral tühistada broneerimissüsteemi kaudu.
Broneerin aja virtuaaltreeningule

Videotreeningute keskkond

Paketilepingu omanikul on endiselt võimalus kasutada lisatasuta videotreeningute keskkonda ja treenida soovi korral oma kodus. Sellesse keskkonda on kogunenud juba üle 30 videotreeningu erinevatest treeningustiilidest.
Sisenen videotreeningute keskkonda

Enne klubisse tulekut tutvu kindlasti alates 3. maist kehtiva sporditegevuse juhendiga, mis on meie täiendava kodukorra üks osa. Alates 3. maist lähme üle suveajale ning oleme edaspidi avatud: E–R 6.30–22.00 ja L, P 8.00-20.00.

Küsimuste korral võta meiega ühendust telefonil 699 6699 või e-posti aadressil [email protected].

Jalus