fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Spordinädal tõotab põnevaid ettevõtmisi

03.09.2015

Audentese erakool_Spordinadal 20157.–13. septembril tähistatakse Eestis esimest korda üleeuroopalist spordinädalat. Selle ettevõtmisega ühineb ka Audentese erakool, pakkudes õpilastele mitmesuguseid huvitavaid liikumisvõimalusi. Lähtume ju põhimõttest, et teadmised ja füüsiline aktiivsus peavad olema tasakaalus.

Spordinädalal on õpilased oodatud kooli jalgsi, ühistranspordiga, rulluiskudel ja tõuke- või jalgrattaga. Spordinädala „Jaluta kooli!ˮ üks eesmärk on soodustada õpilaste liikumist ja kujundada nendes keskkonnahoidlikku mõtteviisi. Nädala lõpus selgitame välja kõige rohkem kooli jalutanud klassi.

1.–4. klassidele toimub 9. septembril spordipäev, kus õpilased orienteeruvad, osalevad krossijooksul, teevad jalgrattaga vigursõitu ja proovivad osavust liikumismängudes.

7.–9. klassidele toimuvad 10. septembril külalistunnid põnevatel spordiga seotud teemadel: aus sport, dopingu ohud ja puhta spordi võimalikkus. Tunde annavad Eesti Antidopingu haridusjuht Elina Kivinukk ja antidopingu saadikud. Samal päeval osalevad õpilased krossijooksul.

11. septembril tähistame vanavanemate päeva. Siis tulevad tundidesse külla vanavanemad, kes tegelevad või on tegelenud spordiga ning kes endast hoolivad, liikudes piisavalt ja toitudes tervislikult.

Väärtustame aktiivset eluviisi ja hoolitseme oma tervise eest!

Vaatan ka üleeuroopalise spordinädala kodulehte

Jalus