fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Spordinädala lõpetas algkooli spordi- ja liikluspäev

03.10.2017

Neljapäeval, 28. septembril, võtsid algkooli õpilased mõõtu nii spordis kui ka liikluses. Kõik lapsed andsid endast parima 350 m jooksus ja orienteerumises kooli ümbruses. Kätt sai proovida täpsusvisetes ning osavust hüppenööriga hüppamisel.

Esimesed, teised ja kolmandad klassid kohtusid liikluspolitseinikega, kellega koos tuletati meelde põhilised liiklusmärgid ja võeti läbi koolitee ohtlikud kohad. Lisaks täideti liiklusaabitsat ja vaadati liiklusteemalisi filme. Liiklusreeglid said selgemaks ka lõbusate teatevõistluste käigus. 4. klasside lapsed harjutasid aeglussõitu ja vigursõitu jalgratastel. Iga osaleja sai autasustamisel suu magusaks preemiaks olnud jäätisega ning parimatele jagati spordinädala ametlikud diplomid.

Järgmisel päeval said lapsed võimaluse spordinädala viimase päeva puhul oma õuevahetunnil päikese käes võimelda. Võimlemist viis läbi IB abiturient Elisabeth Alla ning kõikidel osavõtjatel oli liikumisest nägu naerul ning meel rõõmus.

 

Jalus