fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Spordinädalal võisteldi spordipäeval, võimeldi vahetundides ja valmistati sügisesmuutit

19.09.2016

Spordinädalal, mis kestis 10.-18. septembrini, pöörati koolis enam tähelepanu liikumisele ja tervislikule toitumisele.

Terve nädala liikusid õpilased kooli pigem ühistranspordiga, jalgsi ning jalgratastega. Jalgrattapark kooli ees oli päris suur ning hommikuti olid klassid täis punapõskseid ja särasilmseid õpilasi, kes olid hommikuvärskuse endasse kogunud juba kooliteel.

1.-4. klass võttis mõõtu spordipäeval, kus võisteldi 350 meetri krossijooksus ning orienteerumises kooli territooriumil. 3.-4. klass näitas oma osavust täpsusviskesjalgratta vigursõidus ja aeglussõidus. Külas olid politseinikud, kes rääkisid liiklusest ja liiklemise ohtudest. Tublisid tunnustati spordinädala diplomitega ning kõik spordipäevast osavõtjad said preemiaks maitsva jäätise.

Vahetunnis liiguti ka tavapärasest enam. Spordigümnaasiumi 12. klassi õpilased Madli Rahuvarm, Suzy Anett Aavik ja Lydia Kurus näitasid noorematele õpilastele ette võimlemisharjutused õues kooli mänguväljakul. Kõik õpilased, aga ka õpetajad sooritasid virgutusvõimlemist, mis andis rohkem jaksu edasiseks vaimseks pingutuseks koolipingis.

Lisaks rohkele liikumisele valmistavad septembrikuu jooksul kõik klassid maitsvaid ja tervislikke sügisesmuutisid, mille piltidest ja retseptidest valmib veebiraamat.

Jalus