fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Spordipäeval trotsisid vihmast ilma 1.–8. klasside õpilased

13.06.2017

Lõbus spordipäev 1.–8. klassidele toimus õppeaasta viimasel esmaspäeval. Koolipere lootis kohtuda staadionil, kuid ilmal olid omad plaanid ja nii toimus sportlik päev hoopis spordihallis. Võistluspäeva motoks oli taas – üks kõigi, kõik ühe eest!

Võistkondlikult võisteldi pendelteatejooksus, kotisjooksus, kombineeritud teatejooksus, saapaviskes ja köieveos. Elevust tekitas kombineeritud teatejooks, kus võistlusalad on väikese vimkaga ja selguvad alles kohapeal. Sel aastal pidi klassides leiduma nii osavaid täpsusviskajaid kui ka sulgkaalus tekil lamajaid, keda tugevad kaaslased said üle finišijoone viia. Köievedamise võistlus toimus turniirisüsteemis, kus kõik võistkonnad said omavahel mõõtu võtta. Kellel jaksu oli rohkem, see oli ka võidukam.

Tulemused mõõdeti ära, kuid kuna tegemist on ikkagi spordipeoga, siis medaleid ei jaotatud ning kehtis põhimõte – tähtsam kui võit on osavõtt. Kõiki spordipäevalisi ootas koolisööklas kehakinnitus ja kosutav jäätis.

Jalus