fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOLI UUDISKIRI

Spordipakett on endiselt populaarne

22.10.2021

Oleme koolis loonud võimalused õpilaste igakülgseks arenguks. Väärtustades keha ja vaimu tasakaalu, pöörame teadmiste kõrval tähelepanu ka õpilaste tervisele, innustades neid liikuma juba väikesest peale. Näiteks pakume võimalust lisada 1.–6. klassi lapse õpingutele spordipakett.

See lahendus sobib lapsele, kes armastab liikuda, ja lapsevanemale, kes soovib oma lapsele pakkuda kehaliseks arenguks parimaid tingimusi. Spordipaketi treeningutel arendab laps oma oskusi mitmekülgselt. See loob laiapõhjalise liikumisharjumuse, mis tuleb kasuks ka siis, kui laps keskendub tulevikus konkreetsele spordialale.

Sellel õppeaastal on spordipaketi endale valinud 126 Audentese erakooli 1.–6. klassi õpilast ning 1. klassi lastest osaleb spordipaketi treeningutel lausa 78%. Lastevanemate rahulolu spordipaketiga on aasta-aastalt kasvanud: eelmisel aastal oli see 80%, tänavu 87%.

Pakett sisaldab nädalas kolme 60-minutilist treeningtundi, mis pühendatakse

  • 1.–3. klassis tennisele, ujumisele ja kergejõustikule ning
  • 4.–6. klassis akrobaatikale, kergejõustikule ja võistkondlikele sportmängudele.

Need treeningud lisanduvad õppekavaga ettenähtud kehalise kasvatuse tundidele ning toimuvad koolipäeva sees ja pärast koolitunde.

Kõik spordipaketi treeningud korraldame Audentese territooriumil:

  • tennisetunnid meie tennisekeskuses;
  • võistkondlikud sportmängud Audentese pallisaalides;
  • kergejõustiku- ja akrobaatikatunnid meie kergejõustikuhallis ja/või -staadionil ning
  • ujumistunnid Audentese ujulas.

Nii ei pea lapsevanem muretsema, kuidas laps koolist turvaliselt trenni jõuab.

Spordipaketi treeningurühm on väiksem kui spordiklubi tavarühm. Seega töötab treener lapsega individuaalsemalt, arvestades tema sportlike eelduste ja arengutasemega. Treeninguid juhendavad oma spordiala tunnustatud noortetreenerid.

Spordipaketi koordinaator Piibe Tammemäe kirjeldab seda lahendust nii: „On suur rõõm näha õpilasi särasilmselt spordipaketi treeningutel osalemas. Mul endal ei olnud noorena kahjuks sellist treeninguvõimalust kohe kooli juurest võtta. Seda enam teeb rõõmu, et Audentesesse on niisugune lahendus loodud ja ma saan sellesse oma panuse anda.“

Jalus