fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL, SPORDIGÜMNAASIUM

Stiilinädal tõi koolimajja palju värvi ja põnevust

14.03.2018

Igal aastal lisab kooliellu värvi ja põnevust veebruarikuus peetav Stiilinädal. Õpilasesinduse väljamõeldud riietusstiilid olid leidlikud ja loovad ning igaüks leidis kasvõi väikese elemendi, mis riietusele õige mulje andis.

Stiilinädala esmaspäeval oli aeg välja otsida kõige värvilisemad sokid ja lahedamad sallid, kuna oli vahvate sokkide-sukkade-sallide päev. Alates kõige noorematest, kuni ka õpetajateni välja oli näha erinäolisi sokke, mida muidu koolivormi juures kanda ei sobi. Teisipäeval tähistasime vastlapäeva vanaemade-vanaisade päevaga, mil meie kõige noorematestki õpilastest said hallid habemikud ning põlledega memmekesed. Kolmapäeval muutus terve koolimaja valentinipäeva puhul punaseks ja roosaks. Samuti korraldas õpilasesindus sõbrapäeva hommikul vahva südamemängu põhikoolile, gümnaasiumile ja õpetajatele, kus hommikul jagati sulle kooli sisenedes poolik süda ühe numbriga ning päeva jooksul oli sinu ülesandeks leida enda südame teine pool. Põnevust jätkus terveks päevaks. Neljapäev muutus teisikute-kaksikute päevaks, kus nii mõnelgi korral tuli silmi hämmingust hõõruda, kuna tundus, et näeme topelt. Ning eelseisva Eesti Vabariigi sünnipäeva puhul oli reedese stiilipäeva teemaks sini-must-valge, mil võis lipuvärvides riietust näha tervel koolil.

 

Jalus