fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Stiilinädal tõi koolimajja palju värvilisi tegelasi

04.03.2020

Veebruaris toimus traditsiooniline stiilinädal, mida korraldatakse õpilasesinduse eestvedamisel. Stiilinädal annab kogu kooliperele võimaluse end näidata hoopis teisest küljest, kui tavapäevadel, sest igal päeval on erinev teema, mida oma riietusega jälgida.

Kooli peal võis esmaspäeval näha erinevaid filmitegelasi, kes kõik justkui televiisorist välja astunud. Teisipäeval said aga kõik pähe panna kõige erilisemad mütsid või peakatted. Kolmapäeval said kõik valida, kas tulla kooli kui õnnelik ja lilleline hipi või hoopiski šokeeriv punkar. Neljapäeval oli koridorides näha vaid rohelist, pruuni ja beeži värvi, sest päeva teemaks oli militaarriided. Reedel sai selga panna oma kõige lohvakamad kampsunid ja püksipaari.

Jalus