fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakooli uudiskiri

Stiilinädala avas 5.–9. klassi playback show

22.02.2017

13.–17. veebruarini toimunud stiilinädal sai emotsionaalse alguse 5.–9. klassi playback show’ga. Kuna eelmisel aastal oli õpilaste loovtöö raames korraldatud lauljate jäljendamise üritus olnud meeleolukas, otsustas õpilasesindus alustatut sel aastal jätkata.

Õhtut juhtisid 9.b klassi õpilased Laura Andla ja Markus Veltri ning kohtunike laua taga istusid spordigümnaasiumi direktor Priit Ilver, muusikaõpetaja Anu Ott, maadlustreener Ivar Kotkas ja IB õpilane Elisabeth Alla.

Lava ehtis värvikas valgustus ja klasside esinemisjärjekord oli enne välja loositud. Kõikidel klassidel olid esitused hästi ette valmistatud. Mõni klass oli võtnud oma kavva mitu laulu, teised aga valinud ühe. Lauljaid ja liikumist jäljendati võimalikult detailirohkelt ning humoorikalt.

Kohtunikud kommenteerisid igat esitust, rõhutades esinejate tugevusi positiivse hinnanguga. Sellel aastal ei valitud välja esikolmikut, vaid igale klassile jagati särtsakaid eriauhindu.

Lavalise liikumise auhinna pälvis 5.a klass, kõige suurem energia vallandus 7.a klassi esinemisnumbris ja mitme eriilmelise loo esituse eest sai tunnustuse 9.a klass. Kostüümipreemia läks 9.b klassi noormeestele, kes olid end luikedeks riietanud. 5.b klassi õpilased said tunnustuse esinemisel tehtud koostöö eest. Üllatuspreemia pälvis klassijuhataja Kertu Laanesoo, kes tantsis koos oma klassiga laval tibutantsu.

Parimaks kõrvalosatäitjaks pärjati 6.a klassi õpilane Evelin Naptal, kes pani iluvõimlemisnumbriga saali aplodeerima. Parimaks meessolistiks tituleeriti 6.b klassi õpilane Markus Kristofer Sinivee, kes laulis otse laulu „Hispaania tüdruk“, ja parimaks „naisartistiks“ 9. klasside sportlaste ühises numbris osutus naist kehastanud Karl Gustav Paloots 9.a klassist.

Publik valis veebihääletusel oma lemmikuks 5.b klassi. Kõik osalejad ja pealtvaatajad nautisid üritust, said suurepärase elamuse ning ootavad juba järgmist playback show’d.

Vaatan etteastete videoid

Jalus