fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Stiilinädala stiilsemad jäid pildile

16.02.2016

8.–12. veebruarini toimuval stiilinädalal jagus erinevaid riietusstiile tervele koolile. Kui vanemate klasside õpilased liikusid ringi pigem mugavates teksapükstes, siis väiksemad õpilased olid kõvasti vaeva näinud, et välja näha nagu popstaarid või riietuda konkreetsele päevale kohaselt.

Esmaspäeval tähistasime ahviaasta algust. Ühtegi päris ahvi siiski pildile ei jäänud, küll aga meisterdatud ja joonistatud ahve. Paljud õpilased olid riietunud punasesse nagu tuliahvi aastale kohane.

Teisipäevasel vastlapäeval kandsid õpilased meelsasti mütse, salle ja kindaid, vaatamata sellele, et nendega läks koolitöö tegemine vaevaliselt. Kolmapäeval domineeris rohe-must-pruun riietus, nagu militaarpäevale kohane.

Neljapäevasel staaripäeval võis kohata mõlemas koolimajas kuulsusi: Jüri Pootsmanni, Liis Lemsalu, Michael Jacksonit, sädelevates kostüümides naispoplauljaid ja mitmeid rastapatsides afrostaare.

Reedel olid kõik jällegi kaunid, roosad ja punased, lisaks veel sõbralikud ning hoolivad, sest sõbrapäeval selline just ollaksegi.

Stiilinädal oli tore võimalus kehastuda kelleksi teiseks, muuta oma riietust ja koos sõpradega stiilselt lustida.

Jalus