fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool, Spordigümnaasium

Stiilinädal tõi kooli kuulsusi, loomi ja unimütse

28.02.2017

Igal aastal lisab kooliellu värvi ja põnevust veebruarikuus peetav Stiilinädal. Õpilasesinduse juhtimisel olid sel aastal koolimajades ringi liikumas moepolitseinikud, kes märkasid ja pildistasid üles kõige stiilsemaid. Kes aga stiiliriietuse unustanud, seda märgistati väikese värvilise kleepsuga, mida tuli kanda terve koolipäeva.

Esmaspäeval oli kuulsuste ja kangelaste päev, mil klassid ja koridorid täitusid staaridest, kellelt nii mõneltki oleks võinud autogrammi küsida, sest sarnasus oli silmnähtav. Teisipäevasel sõbrapäeval sai punase ja roosa riietusega meeles pidada oma sõpru, saata neile kaarte ja tervitusi. Kolmapäeval vallutasid koolimaja tüdrukud, kelle riietust hoolikalt uurides võis märgata kandjaks hoopis noormeest ja poisid, kes rääkisid tüdrukuhäältega. Neljapäeval lustisid tundides loomad, linnud ja isegi müütilised olendid, sest loomaaed oli kooli kolinud. Nädala viimasel päeval, reedel, oli ilm hall ja udune ning koridorid vaiksed, kuuldus vaid ühtlast hingamist või madalat norskamist. Oli pidžaamapidu, mis tõi koolipingis une peale mitte ainult õpilastele vaid ka õpetajatele.

 

Jalus