fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Sügis algas meeleolukalt

15.10.2015

Septembri kolmandal nädalal toimus koolis mitu sügise algusele pühendatud üritust.

21. septembril peeti väikeses koolimajas traditsiooniline algkooli sügislaat, mille raames koguti raha rookass Kusti toetuseks. Audentese erakooli lapsed on Kusti vaderiks 2010. aasta oktoobrist.

Sellel aastal kauplesid omavalmistatud küpsetiste ja meistriteostega 2., 4. ja 5.b klassi õpilased. Osavõtt tänavusest sügislaadast oli erakordselt arvukas. Üritus andis õpilastele hea müümise, teenindamise ja sularahaga arveldamise kogemuse.

Laadal kogutud tulu oli rekordiline: 557,84 eurot! See summa läks Tallinna loomaaia rookassi Kusti söödakulu katmiseks.

23. septembril kell 11.21 algas sügis. Sel päeval kandis terve koolipere kirevates sügisvärvides rõivaid.

Sügise alguse tervituseks istutasid 2. klassi lapsed kooliparki krookusesibulaid. Nii mõnigi laps pistis krookusesibula mulda esimest korda ja lubas kevadel hoolega vaadata, kus just tema lill õitsema hakkab. Mõni uuris, et kas tõesti sellest sibulast kasvab lill, mitte sibul, mida süüakse.

1. klassi lapsed istutasid oma krookusesibulad mulda juba esmaspäeval õuesõppe klassi avamise raames.

Krookuste istutamine on meie pikaajaline traditsioon. Tänu sellele ettevõtmisele teevad õpilased loodusega lähemat tutvust ja näevad igal kevadel oma töö tulemust.

Septembris käisid 1.–4. klassi õpilased koos vanematega looduses, et märgata ja korjata metsa- ning aiaande. Seejärel valmisid laste ja vanemate ühistöö tulemusel värvikirevad meisterdused ning taimeseaded. Kogutud sügisannid ja koos loodud taiesed oli huvilistele välja pandud traditsioonilisel sügisnäitusel, mis toimus väikeses koolimajas 21.–25. septembrini.

Jalus