fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Sügis tõi palju põnevat väikesesse koolimajja

02.10.2019

23. septembril toimus väikeses koolimajas traditsiooniline sügislaat, mille tulu läheb Tallinna loomaaia rookass Kusti aastase söödakulu katmiseks. Audentese erakooli lapsed on Kusti vaderiks juba 2010. aasta oktoobrist.

Ka sel korral kauplesid omavalmistatud küpsetiste ja meistriteostega 2. ja 4. klassi õpilased. Osavõtt sügislaadast oli erakordselt arvukas ning laada tulu kogunes sel korral üle 630€. Laat andis õpilastele hea müümise, teenindamise ja sularahaga arveldamise kogemuse. Sügise alguse puhul kandis sellel päeval ka terve koolipere kirevates sügisvärvides rõivaid.

 

Lisaks laadale kaunistati nädalaks väike koolimaja värvikireva ja ilmeka sügisnäitusega. Lapsevanemad olid koos lastega kasvatanud suvel mitmed sügisannid, seadnud neist kompositsioonid või olid metsast korjanud põnevaid sügisande ja erilisi seeni. Kõik tööd olid väga erilised ning tekitasid kõigis vaimustust.

Jalus