fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Sügis toob kaasa põnevad muudatused spordiklubi treeninguplaanis

12.09.2023

Sügise saabudes naasevad paljud meist aktiivsemalt treeningute juurde. Sellel aastal toome spordiklubisse mitmeid uusi treeninguid, mis muudavad teie treeningukogemuse veel mitmekesisemaks.

  • Üks meie uutest treeningutest on Abs, mis keskendub kõhu- ja seljalihaste tugevdamisele ja vormimisele. Abs-treening sobib ideaalselt nii eraldi treeninguks kui ka teise treeningu lõpetuseks.
  • Aqua Combat on üldkehaline veetreening, mis on inspireeritud erinevatest võitluskunstidest. Treening sobib suurepäraselt nii füüsilise vormi parandamiseks kui ka stressi maandamiseks.
  • bodyART® on funktsionaalne keha ja meele treening, mis baseerub viiel traditsioonilisel hiina meditsiini elemendil, kus harjutused ja hingamine kombineeritud ühtseks tervikuks.

Täiskasvanute akrobaatika ja Stretching 30 on nüüd treeningukavas kaks korda nädalas ning Ringtreening toimub ka reedeti.

Pärast suvist pausi naasevad ka teised armastatud treeningud, sealhulgas Functional Body, Poksitreening, Väikelaste ujumine, Jazz Funk Dance (alates 20.09) ja Jooga võimlemine.

Teie tervis ja heaolu on meie jaoks olulised! Kasutagem võimalust hoida end aktiivsena ja tervena terve hooaja vältel. Kohtumiseni trennis!

Jalus