fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakool

Sügise alguse nädalal toimus heategevuslik sügislaat

25.09.2017

Esmaspäeval, 18. septembril toimus erakooli väikeses koolimajas traditsiooniline heategevuslik sügislaat, mille tuluga toetavad õpilased Tallinna loomaaias elava rookass Kusti aastast söödavaru. Laadal kauplesid omavalmistatud küpsetiste ja meistriteostega 2. ja 4. klassi õpilased. Osavõtt sügislaadast oli erakordselt rohkearvuline. Kiiresti osteti ära piparkoogid, soolased ampsud ja kook „ Kirju koer“. Laadamelusse tõi elevust õnneloos, mida viisid läbi erinevate klasside õpilased.

Laadakülalised nautisid ostmist ja müüjad kauplemist. Rookass Kusti toetuseks koguti 443 eurot. Audentese erakooli õpilased on Kusti vaderiks 2010. aasta oktoobrist.

Lisaks sügislaadale sai väikese koolimaja I ja II korrusel uudistada värviküllast sügisnäitust, mille kompositsioonid olid õpilased koos vanematega kodudes valmis meisterdanud. Suur tänu algkooli õpilastele ja nende vanematele. Sügisnäituse fantaasiarohkus ja ideede küllus üllatas kõiki näituse külastajaid.

Sügise algust tähistava nädala lõpetasime sügisvärvides riietuse kandmisega, mis tõi tavalisse koolipäeva palju rõõmu ja elevust.

Jalus