fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Sügisel said 1. klasside abiga mulda krookusesibulad, tähistati sügise sünnipäeva ja kolletamispäeva

14.10.2016

Igal sügisel istutavad 1. klassid kooliõuele krookuseid, et neid kevadel tärkamas ja õitsemas näha. Oktoobrikuus oli koolitädi Ene Laureni abiga välja vaadatud sobiv koht ja ette valmistatud kolm ümmargust peenart, täpselt igale klassile üks. Enne istutustööd said lapsed teada, mis on sibullilled ja miks neid just sügisel istutama peab. Mõni laps hoidis väikest krookusesibulat esmakordselt peos, teisel jälle oli tulpide või krookuste istutamise kogemus olemas. Kevadel peale lume sulamist saab oodata ja vaadata, kas kõik mulda pistetud krookusesibulad on kenasti talve üle elanud ja saavad kooli tulijate silma rõõmustada.

Septembris tähistas koolipere sügise sünnipäeva, riietudes sügisele omaselt värvilistesse rõivastesse. Muusikaõpetaja Anu Oti juhatusel lauldi sügiselaule väikese koolimaja teisel korrusel.

14. oktoobril on kolletamispäev, mis pöörab tähelepanu looduses toimuvatele muutustele ja kutsub neid märkama. Selle päeva puhul olid sügiskollastesse toonidesse riietunud nii algkooli kui põhikooli õpilased.

 

 

Jalus