fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Sügisel tutvusid 1. klasside õpilased kooli raamatukoguga

24.11.2017

Lapsed said teada, mis on kooli raamatukogu funktsioon, kus asuvad laste juturaamatud ja teabekirjandus ning tutvusid õpikufondiga, kust õpetaja jagamiseks õpikuid saab. Raamatukokku ilmuvad lasteajakirjad „Täheke“, „Hea laps“ ja „Minu maailm“, mida kohapeal lugeda ning kaasa laenutada saab, olid mitmetele tuttavad. Paljud teadsid välja pandud eakohase kirjanduse raamatusarjade raamatuid, nagu läbi aegade populaarseid Aino Perviku Paula-lugusid, uuemat Martin Widmarki LasseMaia detektiivibüroo-sarja. Tunti ka meie oma kooli õpetaja, lastekirjaniku Heli Illipe-Sootaki väiksematele mõeldud raamatuid „Kiisu raamat“, „Kiisu reisib“ ja „Väike jope“.

Teada saadi, milline on raamatute laenutamise kord ja kuidas ning miks tuleb raamatuid hoida. Audentese raamatukogu kõiki raamatusoove rahuldada ei suuda, kuid Tallinnas on õnneks palju Keskraamatukogu filiaale ja kooliraamatukogus saab alati koos arvutist järele vaadata, kus raamat olemas on.

Oli lapsi, kellele see oli esimene raamatukogus käimine. Mõistagi tekitasid lugejaks registreerumine, raamatu väljavalimine ning laenutamine rõõmsat elevust. Need, kes seda selle tunni jooksul teha ei jõudnud või veel ei soovinud, on saanud seda teha hiljem ja plaanis on juba ka uusi ühiskohtumisi. Paljud lapsed on raamatukogu headeks sõpradeks jäänud, käivad siin kas üksi või koos vanematega ja laenutavad usinasti.

 

Jalus