fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Sügisele andis hoo sisse sügislaat ja sügisnäitus

04.10.2018

24. septembril toimus väikeses koolimajas traditsiooniline algkooli sügislaat, mille raames koguti raha rookass Kusti toetuseks, kelle vaderiks Audentese erakooli lapsed on olnud juba 2010. aasta oktoobrist.

Sel korral kauplesid omavalmistatud küpsetiste ja meistriteostega 2. ja 4. klassi õpilased. Osavõtt tänavusest sügislaadast oli erakordselt arvukas ning koridor oli pidevat sagimist täis. Sügislaat andis õpilastele hea müümise, teenindamise ja sularahaga arveldamise kogemuse.

Laadal kogutud tulu oli sel korral rekordiline: 605,84 eurot! See summa läks Tallinna loomaaia rookassi Kusti söödakulu katmiseks.

 

Lisaks laadale käisid väikese koolimaja õpilased sügise alguse puhul koos vanematega looduses, et märgata ja korjata metsa- ning aiaande. Seejärel valmisid laste ja vanemate ühistöö tulemusel värvikirevad meisterdused ning taimeseaded. Kogutud sügisannid ja koos loodud taiesed oli huvilistele välja pandud traditsioonilisel sügisnäitusel, mis toimus väikeses koolimajas 24.–28. septembrini.

Jalus