fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

huvikeskus

Sügisene linnalaager püstitas kaks rekordit!

02.11.2016

Audentese linnalaager_370x240Audentese huvikeskus korraldab juba aastaid linnalaagreid lastele, kes soovivad vaheaega veeta loovalt, arendavalt ja tegusalt. Eelmise nädala sügisvaheajal toimus jälle põnev linnalaager kahele eri vanuserühmale, mis pakkus lastele meeldejäävaid elamusi ja mitmekülgseid tegevusi.

Saame uhkusega öelda, et möödunud 6–12-aastaste linnalaager oli viimase üheksa aasta rekordarvulise osavõtjatega sügisene linnalaager. Osavõtjate arv kasvas võrreldes eelmise rekordarvuga lausa 24%.

Rõõm on tõdeda, et ka 5–7-aastaste sügisene linnalaager, mis toimus nüüdseks juba kolmandat aastat, püstitas omakorda rekordi osavõtjate arvuga.

Suur tänu kõikidele särasilmsetele lastele ja meie tublidele laagri õpetajatele ning kohtumiseni juba uuel koolivaheajal!

Jalus