fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Sügismatk võttis suuna Kopli lahe äärde

01.11.2021

Seekordne Audentese sügismatk viis liikumist armastavad inimesed Kopli lahe äärde. Kogunemine toimus Sepa tänaval, kus sai uudistada uuselamurajooni uhkeid maju. Tuulisele ilmale vaatamata kogunes ühismatkale üle 30 huvilise. Matkarada kulges alguses mööda mere äärt kuni jõuti Kaela maakitsuseni. Vaadati üle paremale jääv Kaelajärv, mis tegelikult on reoveepuhasti settetiik. Nüüd võttis matkaseltskond suuna Paljassaare poolsaarele. Jõudes sinna tuli üles otsida salakiri, mis oli peidetud ühe väikese kase lähedusse. Salakiri leiti kiirelt üles ning peidetud lindile oli kirjutatud „Liikumine teeb meile rõõmu”. Kiri leitud, võis hakata liikuma Kopli mäe poole. Tagasiteel sai imetleda Kopli lahel seilavaid suuri laevu, ujuvaid luiki ja eemalt paistvat uhket Mereakadeemia hoonet.

Kopli mägi oli veel mõni aasta tagasi suur prügimägi. Nüüd on see kõrge koht imelise vaatega Tallinna linnale. Ülevalt võis näha Pika Hermanni torni ja vähemalt viit kirikutorni. Mäe kõrval oli näha putkaküla, kuhu kavandatakse juba uut elamurajooni. Mäe otsas oli kõigil võimalus keha kinnitada kaasa võetud toidupoolisega. Mäest alla jõudes tuli liikuda veidi mööda Maleva tänavat, kuni jõuti uuenduskuuri läbinud Kase parki. Erinevad ronimiselemendid leidsid kohe kasutust. Lapsed said kiikuda, ronida ja lõbusalt joosta, täiskasvanud aga juttu ajada. Nüüd oli jäänud ainult võtta suund tagasi alguskohta. Oligi aeg, sest hakkas vihma tibutama.

Oli tore üheskoos õppida tundma Tallinna vähetuntud kohti ning nautida üksteise seltskonda. Need matkalised, kes ei saanud ühismatkast osa võtta, tegid seda oma perekeskis kodulehele lisatud täpse matkajuhise järgi. Nii mõnedki pered saatsid meile oma matkast ka pilte, koos tänusõnadega matka korraldajatele.

Loen matkasarja kohta

Jalus